• بیمه
 • بیمه1
  بیمه1
 • بیمه2
  بیمه2
 • بیمه4
  بیمه4
 • بیمه5
  بیمه5
 • بیمه 7
  بیمه 7
 • بیمه 8
  بیمه 8
 • بیمه 9
  بیمه 9
 • بیمه 0
  بیمه 0

ورود به سایت

حاضرین در سایت

ما 33 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پیام مدیر عامل

شرکت سهامی بیمه البرز با دارا بودن قدمتی طولانی و خدمت رسانی متمایز توانسته است در طی سالیان فعالیت خود در صنعت بیمه از اعتماد ویژه و بسیار بالای عموم مردم بویژه صاحبان صنایع و ارگان های دولتی و خصوصی برخوردار گردد. ارائه طرح های نو متناسب با نیاز های روزمره مردم و پشتیبانی وسیع در زمان بروز خسارت موجب شده تا این شرکت در سالیان متمادی عنوان مشتری مدارترین را در میان شرکت های بیمه به خود اختصاص دهد. از نمونه های بارز طرح های فوق می توان از پوشش های درمان سرطان با پرداخت یک بار حق بیمه در طول زندگی و همچنین پوشش درمان نازائی و ناباروری زوجین و نهایتا ارائه طرح بازنشتگی مجدد برای افراد شاغل دولتی و خصوصی نام برد. این افتخار بزرگ و این نام درخشان حاصل تلاش جمعی خانواده بزرگ بیمه البرز در سراسر کشور است. شبکه فروش شرکت سهامی بیمه البرز در قالب نمایندگان حقیقی و شرکت های حقوقی سهمی انکار ناپذیر در تحقق این امر مهم داشته اند و بی شک برآیند تلاشهای شبانه روزی این شبکه فروش به همراه مدیریت ونظارت لازم موجب گردید تا بیمه البرز به عنوان نامی آشنا وتنها بیمه توانگر وماندگار در میان ایرانیان باشد.اینک شرکت خدمات بیمه ای نورا تدبیر ایرانیان با ترکیبی از افراد دلسوز وبیمه ای وخوشنام در هیئت مدیره عزم خود را جزم نموده تا در راستای افزایش ضریب آرامش واطمینان از آینده ارایه گرخدمتی متمایز باشد .این شرکت با دارا بودن گواهینامه بین المللی بیمه گری حرفه ای و همچنین گواهینامه بازار یابی حرفه ای در تلاش است به عنوان گسترده ترین شرکت بیمه البرز در اقصی نقاط کشور نوید بخش آرامش واطمینان خاطر ایرانیان باشد.گام نخست این شرکت با تاسیس دفتر مرکزی در اردبیل وایجاد شعبه در تهران آغاز ودر گامهای بعدی به یاری خداوند منان و همیاری تمامی اقشار جامعه دفاتر نمایندگی سایر مراکز استان در سراسر کشور نیز افتتاح خواهد شد . 

بیمه نامه عمر

در این نوع بیمه شما همزمان با سرمایه گذاری به منظور تامین خانواده خود از مزایایی بیمه فوت از کار افتادگی نقص عضو و هزینه های سنگین و بیماری استفاده نمایید .

ادامه

بیمه هزینه درمان نازایی

Bottom Moduleاستفاده از فناوری نوین در تشخیص و درمان پزشکی امیدهای جدیدی را در عرصه زندگی انسان امروزه گشوده به نحوی که امید به زندگی و همچنین کیفت زندگی را ارتقاء داده است .

ادامه

بیمه درمان سرطان

Bottom Module بیمه تکمیلی تمام عمر هزینه های درمان سرطان با توجه به هزینه های سنگین و آمار بالای بروز این بیماری به منظور خدمت رسانی بلند مدت به هموطنان و مردم عزیز ارایه می گردد .

 ادامه

Blue Colour Red Colour Orange Colour Green Colour