• بیمه
 • بیمه1
  بیمه1
 • بیمه2
  بیمه2
 • بیمه4
  بیمه4
 • بیمه5
  بیمه5
 • بیمه 7
  بیمه 7
 • بیمه 8
  بیمه 8
 • بیمه 9
  بیمه 9
 • بیمه 0
  بیمه 0

ورود به سایت

حاضرین در سایت

ما 4 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

بيمه عمر و تشكيل سرمايه

 

طرح بیمه ای عمر و تشکیل سرمایه اولین و در حقیقت تنها طرح مختلط پوششهای عمر و سرمایه گذاری در خانواده بیمه های زندگی می باشد. در این طرح بیمه گذار با عقد قرارداد با شرکت بیمه گر از 5سال تا بیشتر می تواند همزمان از پوشش عمر و در آخر قراداد نیز از سرمایه گذاری حاصله استفاده نماید. از فرمت های این بیمه نامه علاوه بر پوششهای عمر وسرمایه گذاری می توان از معافیت پرداخت اقساط حق بیمه در صورت از کار افتادگی (با تائید پزشک متعهد بیمه گر) و استفاده از پوشش درمانی در بیمه های خاص به طور همزمان در مدت قرارداد و همچنین اخذ وام به دفعات به میزان 90% ارزش بازخریدی همان سال نام برد. در این بیمه نامه نرخ بهره فنی 15% بوده که در بیمه نامه هایی که مدت قرارداد آن بالای 10سال می باشد پیش بینی می شود که در این نرخ بهره فنی تا 18 و حتی 22 درصد نیز افزایش یابد. نحوه پرداخت اقساط از طرف بیمه گذار می تواند ماهانه یا در بازه های زمانی دلخواه بیمه گذارباشد و مبلغ اقساط نیز براساس پیشنهاد و اختیار بیمه گذار بوده و بیمه نامه صادر می گردد. درصورتیکه در طول مدت بیمه نامه بیمه گذار به هر دلیل از پرداخت اقساط منحرف گردد می تواند در همان سال تقاضای بازخرید بیمه نامه را کرده و در قبال دریافت مبلغی معین که در جدولی که در ابتدای عقد بیمه نامه به بیمه گذار تحویل داده می شود، قرارداد را فسخ نماید. بیمه گذار در ابتدای عقد بیمه نامه برای استفاده از سرمایه نهایی در زمان حیات و غیر آن ذینفع معرفی می نماید. ذینفع می تواند در صورت فوت بیمه گذار در همان زمان از مبلغ سرمایه گذاری استفاده نموده و قرارداد را فسخ نماید و یا مختار است با همان شرایطی که در بیمه نامه ذکر شده تا پایان قرارداد اقساط حق بیمه راخود پرداخته و نهایتا از آن سرمایه گذاری نهایی استفاده نماید.

در این بیمه نامه سرمایه بیمه عمر نیز به پیشنهاد بیمه گذار و بر پایه ضوابط بیمه ای تعیین می شود وحتی در طول قرارداد درصد تصاعد افزایش این سرمایه عمر نیز مشخص می گردد بعبارتی با گذشت زمان قرارداد بیمه ای سرمایه بیمه عمر نیز بر اساس درصد مشخصی افزایش می یابد. افزایش تصاعدی سرمایه بیمه عمر و مبلغ اقساط اختیاری بوده و براساس پیشنهاد بیمه گذار می تواند ثابت نیز باشد.

این بیمه بیشتر مورد استقبال طیفی از جامعه قرار می گیرد که خواستار پوشش عمر به همراه سرمایه گذاری مناسب در کوتاه مدت و میان مدت باشد و اکثرا برای فرزندان خانواده مورد استفاده قرار میگیرد تا با برنامه ریزی زمانی مناسب حین فراغت از تحصیل یا در دوران شروع کسب کار یا موعد ازدواج بتوان از سرمایه حاصله استفاده نمود.

بیمه نامه عمر

در این نوع بیمه شما همزمان با سرمایه گذاری به منظور تامین خانواده خود از مزایایی بیمه فوت از کار افتادگی نقص عضو و هزینه های سنگین و بیماری استفاده نمایید .

ادامه

بیمه هزینه درمان نازایی

Bottom Moduleاستفاده از فناوری نوین در تشخیص و درمان پزشکی امیدهای جدیدی را در عرصه زندگی انسان امروزه گشوده به نحوی که امید به زندگی و همچنین کیفت زندگی را ارتقاء داده است .

ادامه

بیمه درمان سرطان

Bottom Module بیمه تکمیلی تمام عمر هزینه های درمان سرطان با توجه به هزینه های سنگین و آمار بالای بروز این بیماری به منظور خدمت رسانی بلند مدت به هموطنان و مردم عزیز ارایه می گردد .

 ادامه

Blue Colour Red Colour Orange Colour Green Colour