• بیمه
 • بیمه1
  بیمه1
 • بیمه2
  بیمه2
 • بیمه4
  بیمه4
 • بیمه5
  بیمه5
 • بیمه 7
  بیمه 7
 • بیمه 8
  بیمه 8
 • بیمه 9
  بیمه 9
 • بیمه 0
  بیمه 0

ورود به سایت

حاضرین در سایت

ما 22 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

بيمه هاي مستمري

بیمه مستمری یا همان بازنشستگی می باشد که در سالیان اخیر با رفع نواقص در طرح به عنوان یک فرصت جدید در اختیار عموم قرار گرفته است. اساس این بیمه نامه بر پایه عقد قرارداد بیمه گذار با شرکت بیمه گر در یک مدت زمان معین توافقی بر اساس ضوابط طرح می باشد. طی این قرارداد بیمه گذار موظف است تا آخر مدت قرارداد اقدام به پرداخت حق بیمه (اقساط) خود نماید و بعد از اتمام آن مدت از طرف بیمه گر به عنوان باز نشسته تلقی شده و تا سن 106 سالگی مشمول دریافت حقوق ماهیانه از طرف شرکت بیمه گر است. این طرح جزء بیمه های به شرط حیات بوده و شرکت بیمه گر در صورت فوت یا انصراف به هر دلیل تعهدی در طول مدت زمان دریافت اقساط ندارد.

میزان اقساط حق بیمه پرداختی از طرف بیمه گذار اختیاری و می تواند ثابت و یا تا 20% تصاعد داشته باشد. حتی نوع تصاعد حسابی یا هندسی را بیمه گذار انتخاب می نماید.بیمه گذار می تواند طرح فوق الذکر را بدون فاصله تا رسیدن به موعد بازنشستگی نیز انتخاب نماید. در واقع با واریز یکجای حق بیمه از ماه بعد از واریز به عنوان بازنشسته شرکت بیمه گر مجسوب شده و حقوق ماهیانه دریافت می نماید.

بیمه گذار در هر زمانی در دوران دریافت حقوق بازنشستگی می تواند تقاضای باز خرید نموده و با دریافت مبلغ بازخریدی (طبق جدول ارائه شده در زمان صدور) از دریافت الباقی حقوق ماهیانه انصراف دهد.

روش پرداخت حق بیمه در طرح بیمه مستمری با فاصله در اختیار بیمه گذار بوده و می تواند حق بیمه را به صورت ماهیانه یا دو ماهه یا فصلی یا چهار ماهه و یا حتی سالانه انتخاب نماید.

این بیمه نامه دارای امتیاز معافیت از پرداخت حق بیمه در دوران پرداخت اقساط در شرایط از کار افتادگی کلی ناشی از بیماری یا حادثه (با تایید پزشک معتمد بیمه گر) می باشد. همچنین در مدت اعتبار بیمه نامه قابلیت دریافت وام به دفعات از محل حق بیمه های پرداختی تا میزان 90% بی نیاز از معرفی ضامن وجود دارد.

در این نوع بیمه نامه برای حق بیمه های پرداختی از طرف بیمه گذار معافیت مالیاتی شامل می شود.

از دیگر امتیازات این بیمه نامه قابلیت انتقال آن به غیر بوده که از طرف شرکت بیمه گر محدودیتی ندارد. تمامی افرادی که از منابع دیگر اقدام به پرداخت حق بیمه برای نیل به بازنشستگی نموده اند نیز می توانند هم زمان از این بیمه نامه به تعداد یک یا بیشتر خریداری نموده و نهایتا از دو یا بیشتر حقوق بازنشستگی بهره مند گردند.

زنان خانه دار، کارکنان دولتی، کسبه، جامعه پزشکان و مهندسین و مشاغل آزاد از عمده ترین مشتریان بیمه نامه مستمری محسوب می شوند.

بیمه نامه عمر

در این نوع بیمه شما همزمان با سرمایه گذاری به منظور تامین خانواده خود از مزایایی بیمه فوت از کار افتادگی نقص عضو و هزینه های سنگین و بیماری استفاده نمایید .

ادامه

بیمه هزینه درمان نازایی

Bottom Moduleاستفاده از فناوری نوین در تشخیص و درمان پزشکی امیدهای جدیدی را در عرصه زندگی انسان امروزه گشوده به نحوی که امید به زندگی و همچنین کیفت زندگی را ارتقاء داده است .

ادامه

بیمه درمان سرطان

Bottom Module بیمه تکمیلی تمام عمر هزینه های درمان سرطان با توجه به هزینه های سنگین و آمار بالای بروز این بیماری به منظور خدمت رسانی بلند مدت به هموطنان و مردم عزیز ارایه می گردد .

 ادامه

Blue Colour Red Colour Orange Colour Green Colour